15 листопада на базі Української академії лідерства було організовано та проведено чергове засідання міської спілки «Лідер» на тему «Кожне завтра починається сьогодні». Цього року гімназію представляє учениця 8-Б класу Ніколаєнко Анастасія. Метою заходу було визначено тему «Вивчення соціальних питань через освіту з прав людини». Старшокласникам запропонували пограти в гру «Країна гідності», під час якої команди мали розробити стратегії розвитку соціальних прав.

Ось на такі зовсім не дитячі запитання шукають відповіді наші діти, працюючи в командах знаходять спільну мову, слухають і чують один одного. Саме цих якостей не вистачає нам, дорослим.
Дійсно, для когось із сьогоднішніх юних лідерів завтра починається саме сьогодні.