Дарма не бійся, але стережися

Зустрічі з представниками патрульної поліції вже стали традиційними в навчальних закладах Полтави. Цього разу до учнів 8-А гімназії класу завітав інспектор роти № 1 БУПП в Полтавській області молодший лейтенант Возниця Руслан Сергійович. Діти активно включилися в розмову, адже тема порушень правил дорожнього руху на сьогодні є дуже актуальною для нашого міста.  Руслан Сергійович наголосив, що від початку року в Полтаві сталося більше 190 дорожньо-транспортних пригод. Найнебезпечнішими є вулиці Європейська, Соборності, Небесної Сотні. Дітям нагадали, що автомобіль не може миттєво зупинитися, бо навіть при дотриманні правил дорожнього руху водієм, швидкості 60 км/год, гальмівний шлях транспортного засобу є 15-16 м. Тож, будьте обережні! Наше життя тільки в наших руках!

Отож, на вулиці пильнуй!
Дорожні правила шануй!