Піклуйся з дитинства про долю свою.
За гроші не купиш: здоров’я й батьків,
Тому бережи їх з дитячих років!

Головні цінність суспільства – життя і здоров’я людини. В умовах ускладнення життя, міжособистісних зв’язків і стосунків, основним завданням освіти є пропаганда здорового способу життя, виховання здорового молодого покоління, якому жити і працювати в новій державі. Добре, коли робота з попередження шкідливих звичок проходить у тісній співпраці батьків та учителів. Саме так відбувається у 5-А класі гімназії. За сприяння Альошкіної Наталії Олександрівни, мами учня 5-А, Тумка Олександра, до дітей завітала Алла Лукьянчикова, педагог, консультант-психолог, НЛП практик по хімічним залежностям РЦ «Контролю та сприяння правоохоронним органам України». Використовуючи ігрові моменти при обговоренні таких недитячих тем, як алкоголізм, наркоманія, Алла Валентинівна швидко знайшла спільну мову з підлітками та залучила їх до розмови. Учні дізналися про шкоду, якої зазнають організм і психіка від вживання шкідливих речовин та препаратів.
Пам’ятайте: здоров’я, справжня радість життя і щастя не сумісні з тютюном, наркотиками і спиртними напоями. Живіть здоровим життям!
Дякую батькам класу за небайдужість.