Істина залежить від обставин, місця і часу

Не знаємо, кому належать ці слова, але вони чудово відображають сьогодення. 12 грудня на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся науково-практичний семінар «Насильство у закладах освіти: соціально-правовий аспект». Так як від початку року колектив гімназії працює над проектом «Здорове дитинство. Все залежить від тебе», то ми не могли залишитися осторонь. Навчальний заклад представляли члени органу учнівського самоврядування Ніколаєнко Анастасія, Ніколаєнко Єлизавета та педагог-організатор Пасько С. Г.

Теми, які висвітлювали виступаючі, є актуальними, так як вони стосуються не тільки дітей, батьків а й учителів. Бо, як зазначили Тамара Віталіївна Жалій та Євген Анатолійович Греков, хоч насильство, булінг – це соціальна проблема суспільства та, як це не прикро, але не на батьків, а саме на школи покладається вся відповідальність у наш час.