Професія військового в сучасному суспільстві

Взяли до рук своїх ви зброю,
Якщо не ви – то хто тоді?
Професія у вас – військові,
Країну треба захистить.

14 грудня учні 10-А класу Полтавської гімназії № 21 відвідали профорієнтаційний захід «Професія військового в сучасному суспільстві», який відбувся на базі  Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.
Діти змогли практично поринути в яскравий і захоплюючий світ військової професії.  Присутні мали змогу познайомитися із іншими українськими навчальними закладами, які готують військовослужбовців.

Почесними гостями стали представники таких закладів: Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів),  Військової академії (м. Одеса), Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В.Лазаряна та звісно ж представники Військового коледжу сержантського складу Полтавського військового інституту телекомунікацій та інформатизації.
День виявився сповнений емоціями та корисною інформацією.