«Навчати, граючись або граючись, навчати»

Саме під таким гаслом 12.12.2018 р. у закладі відбувся семінар «Нові підходи до організації роботи на групі подовженого дня» для слухачів курсів підвищення кваліфікації ПОІППО ім. М.В.Остроградського. Заступник директора з НВР, Гевленко А.С. познайомила присутніх із особливостями організації роботи груп подовженого дня у закладі. Зупинилася на веденні документації, режимі роботи, матеріально-технічному забезпеченні, створенні оптимального ігрового простору. Вихователь ГПД, Яхно А.П., запросила в гості у казку. Учні 1-их класів показали пальчиковий театр «Пан Коцький». Діти мали можливість самостійно створити героїв та спробувати себе в ролі артистів.
Вихователь ГПД, Користіна О.В., провела для учнів 2-3-х класів захід «Красне свято Калити». Діти відтворили обряди свята, створили витинанки «Диво-пташки», якими прикрасили свій клас і подарували їх присутніх.
Ми переконані: навчання повинно бути цікавим.