Нова українська школа

Нове освітнє середовище.

Як його бачимо ми.

Вересень – старт Нової української школи. Ми відкрили 3 перших класів і ще влітку почали оформлювати їх згідно нових вимог.
Особливістю НУШ є, з поміж іншого, організація такого освітнього простору, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини. Із цією метою змінюються просторово-предметне оточення, оновлюються засоби навчання.

Освітній простір у класах організовуємо таким чином, щоб учитель міг спостерігати за діяльністю дітей в усіх осередках, діти мали можливість безпечно переміщатися, відпочивати і мати місце для зберігання особистих речей.
Саме оточуючі речі створюють потрібний комфорт для засвоєння інформації дитиною. Переконані, що і відпочинок учнів на перервах і після уроків повинен бути цікавим і корисним. Тому створили середовище, що стимулюватиме розвиток, творчість, гру, рухову активність, відпочинок (ігрова кімната, рекреація коридору, спальня для групи подовженого дня)
Упевнені: все, що оточує, повинно налаштовувати на потрібний лад, надихати та зацікавлювати своєю активністю.