Навчаємося і презентуємо

«Треба самому багато знати, щоб навчати інших»

В.Короленко

Коли у школі канікули все відбувається навпаки: діти відпочивають, а вчителі навчаються. Не зраджували ми цій традиції і на зимових канікулах. 18 січня у місті проводився флеш-семінар «Нова школа – нові ми. Перезавантаження», у своїх стінах усіх гостинно зібрала Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34.

Під час даного заходу присутні мали змогу повчитися новому у лекторів на флеш-сесіях, стати доповідачами самостійно, познайомитися з новинками в освіті, побачити різні цікавинки з досвіду запровадження їх в освітній процес різними навчальними закладами. Наша гімназія не лише споглядала весь захоплюючий процес семінару, а й презентувала власні напрацювання у напрямі STEM-освіти та впровадження робототехніки в освітній процес. Цікавилася новим досвідом, керівник шкільної кафедри природничо-математичних дисциплін, учитель математики, Пиндрик Ірина Павлівна. А презентували свій досвід роботи з даного питання тренери шкільної команди RAINBOW TEAM, яка займається LEGO-конструювання та програмуванням роботів: Посмітна Катерина Іванівна, секретар гімназії та Гевленко Альона Сергіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи. Під час презентації та обговорення у них знайшлося багато однодумців, які перейнялися даним питанням. Тож, маємо надію, що  у Полтаві стане ще більше шкіл, які будуть впроваджувати даний напрям у навчання.  Зробимо навчання наших учнів ще більш захоплюючим і цікавим!