5 лютого 2019 року у світі відзначили День безпечного Інтернету. Цього року він пройшов  під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
Інформаційні технології увійшли у життя кожного з нас. Ніхто не буде заперечувати, що Інтернет відіграє важливу роль у житті кожного. Сучасним школярам важко зрозуміти, як  жив світ 20-30 років тому без нього. Та Інтернет сьогодні – це не тільки безмежні можливості. На жаль, саме з Мережі дитина може отримати і безліч негативної, а іноді і небезпечної інформації. Саме з метою поширення ідей безпечного користування Інтернетом в Полтавській гімназії № 21 пройшли  зустрічі з представником ювенельної превенції, Кулініч Владиславою Сергіївною, тестування учнів «Я та Інтернет», години спілкування.