Життя прекрасне, як сміються діти,
Є перспектива в кожного із нас.
То ж можна мріяти, сміятися, радіти,
І це хороший, дуже гарний час!

Н. Красоткіна

Канікули це час здійснення дитячих мрій. Ми не знаємо, про що мріяли інші учні, а наш, 5-А мріяв, як не дивно, так спланувати свій час, щоб не залишалося часу на сидіння за ґаджетами, а головне, поза стінами школи.

Тож, ми так спланували своє дозвілля, щоб всі бажаючі мали можливість весело та с користю для здоровя провести цей час. А встигли ми немало. Цікаво? Так як потрапити в боулінг не змогли через відсутність вільних доріжок, ми відвідали кінотеатр Мультиплекс ТРЦ «Екватор», де переглянули чудовий анімаційний фільм «Диво-парк», який нікого з дітей не залишив байдужим (Рекомендуємо всім, не пошкодуєте). А потім були традиційні катання на дитячому паровозику. Навіть не дивлячись на мінливу погоду, ми сходили в похід до Полтавського дендропарку, під час відпочинку в якому провели футбольний матч між командами дівчат та хлопців. Відмітимо гарну гру мами Артема Левері, яка зуміла забити гол в у ворота хлопців, що стало для останніх справжньою несподіванкою. А ще ми побували в Полтавському ботанічному саду, про який діти навіть гадки не мали. І, звичайно, за сталою традицією ми відвідали ігрову зону в ТРЦ «Київ». Тож, до навчання ми готові!