Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу, що  в сучасних умовах підвищеного перебування дітей у мережі Інтернет, важливо враховувати необхідність попередження небезпеки, яку можуть нести деякі сайти.
Надаємо Вам поради щодо безпеки дітей в Інтернет просторі.

1. Більше спілкуватися з дітьми, цікавитися їх справами. Забезпечити організоване дозвілля дитини.
  2. Звертати увагу на коло спілкування дитини.
  3. Перевіряти акаунти дитини в соціальних мережах та групи, до яких входить акаунт.
  4. Контролювати фото та відео файли, які знаходяться у гаджетах дитини.
  5. Перевіряти шкірні покриви дитини на наявність пошкоджень та, у разі їх виявлення, з’ясовувати обставини, за яких вони з'явилися. Особливу увагу звертати на пошкодження, які характеризують приналежність до тієї чи іншої «небезпечної гри», які останнім часом поширені у просторі Інтернет.

У разі виникнення підозри перебування дитини на сайтах, що можуть нести небезпеку життю і здоров’ю дитини, повідомити психологічну службу гімназії.

Практичний психолог Яковенко А.О.