Шановні батьки!

Пройшов місяць дистанційного навчання. Ніхто із нас не був готовий до такого сценарію, адже не лише Україна, а й увесь світ сьогодні веде боротьбу проти поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Процес дистанційного навчання у гімназії організовується через різноманітні сервіси. Усі педагоги спілкуються з учнями через зручні для дітей, канали передачі інформації: Google Classroom, інші сервіси Google(елетронні пошти, можливості Google-дисків); додатків для конференцій Skype та ZOOM, освітньої тенологічної платформи Еdmodo. Домашні завдання та графіки онлайн ефірів з вчителями оприлюднюються на шкільному сайті щотижнево. Педагоги використовують: відео-уроки на веб-ресурсах місцевих телерадіокомпаній, ютуб-каналах, ресурси, що рекомендовані Міністерством освіти і науки України. Вчителі комунікують з учнями за допомогою застосунку Viber та через інші додатки-меседжери.

Нагадуємо, що відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 23.03.2020 р. № 1/9-173 «Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину» освітній процес під час карантину організовується через технології дистанційного навчання. Учні отримують завдання, навчальні матеріали, відео супровід, роз’яснення чи консультації.

Усіх Вас турбує процес оцінювання навчальних досягнень ваших дітей в умовах дистанційного навчання, а також процедура завершення навчального року.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 16.04.2020 р. № 1/9-213 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 н.р.», наказу управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради від 23.04.2020 року № 313 «Про організоване завершення 2019-2020 н.р.» хочемо надати Вам наступні роз’яснення:

1. Продовжуємо організовувати освітній процес у режимі дистанційного навчання;
  2. Для учнів 1-10 класів навчальний рік завершиться 29 травня 2020 року;
  3. Адміністрацією школи у травні буде укладено гнучкий графік проведення підсумкових дистанційних контрольних робіт з метою недопущення перевантаження учнів і раціонального використання часу;
  4. Оцінювання навчальних досягнень учнів за ІІ семестр буде здійснено, враховуючи результати оцінювання до 12.03.2020 р. та оцінки отримані під час дистанційного навчання. Річне оцінювання буде здійснено з урахуванням результатів оцінювання за І та ІІ семестри;
  5. На початку 2020-2021 н.р. в 2-11 класах буде проведено діагностування рівня навчальних досягнень учнів за попередній рік та суттєво збільшено час на узагальнення та закріплення навчального матеріалу, що вивчався у період карантину;
  6. Оформлення свідоцтв досягнень для учнів 1-2 класів, табелів навчальних досягнень учнів 3-8, 10 класів, похвальних листів та грамот за участь у предметних олімпіадах та конкурсі-захисті МАН буде завершено до 15 червня 2020 року, копії будуть надіслані Вам електронною поштою або в інший спосіб з подальшим врученням оригіналу документа у вересні 2020-2021 н.р.;
  7. Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти для учнів 9-х класів буде завершено до 15 червня 2020 року. Графік видачі свідоцтв буде оприлюднено пізніше з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог;
  8. Учнів 4-х та 9-х класів у 2019-2020 н.р. звільнено від проходження державної підсумкової атестації (ДПА) (наказ Міністерства освіти і науки України від 30.03.2020 р. № 463 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2019/2020 навчальному році»);
  9. Учні 11-го класу складатимуть ДПА у формі ЗНО за окремим графіком. Чекаємо інформації від Міністерства освіти і науки України;
  10. Не будуть проведені масові заходи із залученням учасників освітнього процесу (останній дзвоник та випускний вечір).

Давайте разом будемо підтримувати і мотивувати наших дітей, щоб успішно завершити навчальний рік. Бажаємо усім міцного здоров’я. Бережіть себе і свої родини!

Із повагою адміністрація Полтавської гімназії № 21