ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ в умовах карантинних обмежень

(заходи розроблені задля безпеки дітей, недопущення поширення коронавірусної хвороби)

• Згідно з рекомендаціями МОН і МОЗ відкрито 2 входи/виходи із школи:
    - центральний вхід-для учнів 5-11 класів(згідно графіка);
    - боковий вхід-для учнів 1-4 класів (за графіком).
  • Зранку учнів 1-4,5,6 класів у дворі школи зустрічають класні керівники.
  • Учні початкової школи відокремлені від учнів старшої школи (коридори, сходи).
  • Час початку занять: початкова школа – 8.00, старша школа – 8.15, різні перерви для різних вікових груп.
  • Після кожної перерви – провітрювання кабінетів (не менше 10 хв.).
  • Щодня після проведення занять, у кінці робочого дня, технічними працівниками проводиться очищення та дезінфекція поверхонь (дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил).
  • На кожному вході відповідальні проводять температурний скринінг; класні керівники, учителі - візуальний огляд дітей перед першим уроком.
  • Якщо в дитини темп. 37,2°С і більше або наявні ознаки ОРВІ (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей), дитина до занять не допускається:
    - якщо дитина прийшла у супроводі дорослого, вона відправляється додому з рекомендацією звернутися до сімейного лікаря;
    - якщо дитина прийшла сама, то на дитину одягається медична маска, викликається медична сестра, що проводить дитину в ізолятор, по телефону викликаються батьки;
    - після того, як дитина з підвищеною t  або респіраторними симптомами була відсторонена від навчання, до навчального закладу вона може повернутися лише після одужання та отримання довідки від сімейного лікаря.
  • Якщо дитина була відсутня в школі більше 3 днів-довідка від лікаря.
  • У закладі на входах розміщені антисептики.
  • На поверхах розміщена інформація щодо миття та гігієнічної обробки рук.
  • У заклад діти допускаються:
    -    учні 5-11 класів – лише в захисних масках. На уроках – без масок;
    -    для учнів 1-4 класів (згідно внесених змін) вхід та пересування приміщеннями закладу дозволяється без захисної маски.
  • На кожному поверсі розміщені урни для використаних засобів індивідуального захисту.
  • На підлозі на кожному поверсі, біля входу в заклад нанесена розмітка, що полегшує організацію руху учнів.
  • Мінімізовано рух учнів по закладу, кожен клас навчається в одному кабінеті.
  • У закладі забезпечено наявність: рідкого мила у всіх санітарних кімнатах, паперових рушників.
  • Групи подовженого дня працюють із дотриманням умов соціального дистанціювання та з використанням засобів індивідуального захисту.
  • Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів і інших осіб суворо заборонено. Ми дбаємо про безпеку ваших дітей. Просимо з розумінням до цього поставитися.
  • Основним заходом гігієни рук в умовах карантину є миття рук з милом.
  • Питний режим – індивідуальні пляшечки з водою,  в окремих класах – кулери з одноразовими стаканчиками.
  • Розроблений графік харчування для кожного класу.
  • Медичний пункт забезпечений необхідними засобами та обладнанням, безконтактними термометрами, дезінфекційними в тому числі антисептичними засобами для обробки рук, засобами індивідуального захисту.

Тільки разом, дотримуючись встановлених правил, ми зробимо навчання наших дітей безпечним.

Дякуємо за розуміння. Всім міцного здоров’я. Бережіть себе і дітей, із повагою адміністрація.